A+ A A-

Hakkımızda

1997 yılında kurulmuş olan ENDAKS LTD.ŞTİ., ilk günden itibaren sizlerin güveni ile sürekli büyüyerek günümüze gelmiştir.

Elektrik Panoları için iklimlendirme konusunda( Fanlı Filtreler, Pano Klimaları, Air/Air ve Air/Water Heat exchanger… vb ) öncü kuruluş PFANNENBERG, 60 mm Bara Bağlantı Sistemleri konusunda WÖHNER, Flexible Bakır baralar konusunda GROUP GİNDRE, Pano ısıtıcıları, termostatlar, nem ölçerler konusunda STEGO, Endüstriyel Etiketleme, Elektriki ve Mekanik kilitleme/Etiketleme konularında BRADY ve Kablo giriş sistemleri konusunda da ICOTEK gibi dünyanın önde gelen markalarının Türkiye ve Ortadoğu yetkili temsilciliğini başarı ile sürdürmektedir.

Büyük ölçüde eksikliği hissedilen yardımcı aksesuarlar konusunda Pano imalatçıları, Makine imalatçıları ve son kullanıcı firmalara destek ve hizmet vermek kuruluş misyonumuzun temelidir.

Satış öncesi ve sonrası her türlü teknik ve ticari desteği verebilen uzman kadrosu, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı görev kabul etmiştir.

(c) Endaks End. Aks. İth. İhr. ve Paz. Tic. A.Ş.

Login

Log in to your account or Create an account

Register

User Registration
or Cancel